Filtruj

Praca Sprzedawca Stacji Paliw - Wielkie

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Wielka Wieś

Zakres obowiązków: Dbanie o powierzone mienie, czystość i porządek na stanowisku pracy. Prowadzenie rzetelnie i dokładnie dokumentacji rozliczeniowej. Wystawianie na żądanie kupujących FV VAT oraz innych dokumentów sprzedaży. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

22.04.202422.04.2024

Stacja Paliw PKN Orlen ul. Elizówka 65 przy Lubelski Rynku Hurtowym

SEBASTIANTSEBASTIANT
Elizówka

Stacja Paliw PKN Orlen ul. Elizówka 65 poszukuje pracownika na stanowisko Sprzedawca - pracownik obsługi klienta Jeśli jesteś osobą komunikatywną, miłą, odpowiedzialną, lubiącą pracę z ludźmi to oferta jest dla Ciebie :) Podstawowe obowiązki to: -obsługa klienta zgodna ze standardami PKN Orlen, ...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca na stacji paliw w Lubartowie

MAJAMAJA
Lubartów

OFERUJĘ PRACĘ! W charakterze SPRZEDAWCY na stacji paliw bp w Lubartowie. Do Twoich obowiązków będzie należało: - obsługa klienta zgodna ze standardem bp - aktywna sprzedaż produktów - czystość i higiena na stacji - obsługa punktu gastronomicznego Wild Bean Cafe Oczekuję: - chęci i motywacji do p...

12.07.202312.07.2023