Filtruj

Praca Sprzedawca Stoisko Miesne - Mszana Dolna

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca na stoisko mięsne OfPr/24/0619

“SILLA” SP. Z O.O.“SILLA” SP. Z O.O.
Mszana Dolna

Obsługa klienta na stoisku mięsnym, praca w sklepie Silla w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 15, praca na dwie zmiany w godz. 7:00-15:00, 13:00-21:00...

10.04.202410.04.2024

SPRZEDAWCA NA STOISKO MIĘSNE OFPR/24/0619

SILLA SP. Z O.O.SILLA SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: Obsługa klienta na stoisku mięsnym, praca w sklepie Silla w Mszanie Dolnej ul. Krakowska 15, praca na dwie zmiany w godz. 7:00-15:00, 13:00-21:00 Wymagania: wykształcenie - podstawowe chęci do pracy, mile widziane doświadczenie oraz badania sanitarno-epidemiologiczne...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w sklepie spożywczm

KIEROWNIKKIEROWNIK
Młynne

Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym Lewiatan w Młynnym od zaraz. Mile widziane doświadczenie w handlu. Bardzo dobre warunki pracy. Praca na stałe. Praca na pełny etat w trybie zmianowym, w miłej atmosferze na stanowisko sprzedawca stoisko mięsne . Więcej informacji pod numerem telefonu 51*****97....

16.05.202316.05.2023
od 1 zł