Filtruj

Praca Sprzedawca Stylista - Łódź

Sprzedawca/stylista do salonu z modą damską MAKALU CH Port Łódź

nowa oferta
MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich zadań będzie należało min.: przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu dbałość o wizerunek Salonu obsługa programu komputerowego WYMAGANIA: Jeśli: lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje kochasz modę zaangażowanie i odp...

01.05.202401.05.2024

Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Do Twoich zadań będzie należało min.: przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu dbałość o wizerunek Salonu obsługa programu komputerowego WYMAGANIA: Jeśli: lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje kochasz modę zaangażowanie i ...

26.04.202426.04.2024

Sprzedawcę/stylistę do salonu z modą damską MAKALU w CH Port Łódź

Łódź

W Makalu od 28 lat projektujemy i sprzedajemy damskie kolekcje wierząc, że w naszych stylizacjach jesteś pewną siebie kobietą. Aktualnie do salonu z modą damską Makalu w CH Port Łódź poszukujemy osoby na stanowisko: Sprzedawcy/stylisty Wyzwanie jakie przed Tobą stawiamy: chcemy, aby kobieta, któ...

04.04.202404.04.2024