Filtruj

Praca Sprzedawca Umowa Zlecenie - Wólki

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

YONHOO POLAND SP. Z O.O.YONHOO POLAND SP. Z O.O.
Wólka Kosowska

Zakres obowiązków: obsługa klientów, obsługa telefoniczna klientów chińskich, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych, pomoc przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie, przedkładanie pracodawcy (obywatelstwa chińskiego) informacji o przebiegu i wynik...

11.06.202411.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

TEVEST SP. Z O.O.TEVEST SP. Z O.O.

Zakres obowiązków: obsługa klientów, obrót i rozliczanie pieniędzy, wystawianie dowodów sprzedaży, sprzedaż towarów, utrzymanie czystości towaru i sklepu i inne zlecone przez przełożonych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - uczciwość, pracowitość, punktualność, łat...

06.06.202406.06.2024

Kasjer/Sprzedawca - Łęczyca

GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.GOLDEN SERWIS SP. Z O.O.
Łęczyca

Firma GOLDEN SERWIS SP. Z O.O. zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży od 2007 roku w zakresie leasingu pracowniczego poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na stanowisko: kasjer/sprzedawca w Łęczycyul. KaliskaObowiązki: Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej i terminala Wykładanie tow...

10.06.202410.06.2024
od 27 zł