Praca Sprzedawca W Sklepie Internetowym - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

sprzedawca na dział militarny

ALEKSANDRA SYPNIEWSKAALEKSANDRA SYPNIEWSKA
Piotrków Trybunalski

Posiadamy 30-letnie doświadczenie na rynku militarnym. Jesteśmy wiodącym sprzedawcą artykułów strzeleckich, produktów bez zezwolenia przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Miejsce pracy: Piotrków Tryb. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat Atrakcy...

30.05.202430.05.2024
od 4650 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA SKLEPU STACJONARNEGO I INTERNETOWEGO

FIRMA WNĘTRZA ALICJA GALEWSKAFIRMA WNĘTRZA ALICJA GALEWSKA
Bełchatów

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w salonie; pomoc w wyborze materiałów; przygotowywanie ofert na mediach społecznościowych; realizowanie zamówień; wystawianie faktur; ewidencja zamówień. Obsługa zamówień w sklepie internetowym. Promowanie towaru na Facebooku i Instagramie. Wymagania: wykształcen...

04.06.202404.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0648 s