Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie Zoologicznym - Jastrzębie

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZOOLOGICZNYM

Jastrzębie-Zdrój

Zakres obowiązków: Praca przy obsłudze komputera, rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, dbanie o gospodarkę magazynową sklepu. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - uczciwość i zaangażowanie umiejętność - odpowiedzialność umiejętność - doświadczenie na podobnym stanowisku umi...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w sklepie zoologicznym AleAnimale Jastrzębie Zdrój

KANTORIA SP. Z O.O.KANTORIA SP. Z O.O.

Sprzedawca w sklepie zoologicznym AleAnimale w Centrun Handlowe Kaufland. Zakres obowiązków: Praca przy obsłudze komputera, Obsługa Klienta Rozliczanie kasy po zakończonej zmianie, Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy, Dbanie o gospodarkę magazynową sklepu. Wymagania: Odpowiedzialnoś...

30.03.202430.03.2024
od 4250 zł