Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie - Biała Podlaska

1-2 z 2 ofert pracy

SPRZEDAWCA W SKLEPIE Z ARTYKUŁAMI RTV/AGD

nowa oferta
JB MULTIMEDIA JERZY BIELECKIJB MULTIMEDIA JERZY BIELECKI
Biała Podlaska

Zakres obowiązków: aktywna, osobista obsługa klientów w oparciu o fachowe doradztwo; pozyskiwanie nowych klientów; przygotowanie ofert, negocjacje; budowanie bazy klientów; obsługa handlowa istniejących kontrahentów (praca w godzinach 7-17) Wymagania: wykształcenie - informatyczne średnie branżowe...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta, pracownik z wykształceniem informatycznym

nowa oferta
JOANNAJOANNA

Sprzedawca w sklepie z artykułami IT/RTV/AGD Miejsce pracy: Biała Podlaska Opis stanowiska: • aktywna, osobista obsługa klientów w oparciu o fachowe doradztwo; • pozyskiwanie nowych klientów; • przygotowanie ofert, negocjacje; • budowanie bazy klientów; • obsługa handlowa istniejących kontrahentó...