Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie - Lubliniec

1-3 z 3 ofert pracy

Właściciel/ka sklepu

nowa oferta
AL CAPONE SP. Z O.O.AL CAPONE SP. Z O.O.
Lubliniec

Właściciel/ka sklepu Miejsce pracy: Lubliniec Twój zakres obowiązków Prowadzenie i zarządzanie sklepem. Realizacja sprzedaży w sklepie. Dbanie o profesjonalną obsługę klienta. Budowanie i zarządzanie zespołem. Nasze wymagania Posiadanie zaplecza finansowego na poziomie około 290 000 zł. Gotowość do ...

11.05.202411.05.2024

Praca sprzedawca

nowa oferta
ANNA KANAREKANNA KANAREK
Tarnowskie Góry

Praca w sklepie z odzieżą , obuwiem i art.domowymi. Poszukujemy do pracy młodą, dyspozycyjną dziewczynę. Praca w tygodniu i w weekendy (oczywiście są dni wolne, do ustalenia). Do obowiązków należy obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, układanie/wykładanie towaru oraz dbanie o porządek. Osoby zai...

Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer - Sprzedawca / КАСИР-ПРОДАВЕЦЬ

nowa oferta
STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.

Twój zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży Obsługa stanowiska kasowego Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów Utrzymanie porządku w sklepie Обсяг обов'язків: Професійне обслуговування клієнтів у торговому залі Обслуговування касового робочого місця Турбота ...

10.05.202410.05.2024