Filtruj

Praca Sprzedawca - Czerwińskie

1-3 z 3 ofert pracy

Kasjer-Sprzedawca

nowa oferta
LEWIATANLEWIATAN
Czerwińsk Nad Wisłą

Zatrudnimy osobę na stanowisko:KASJER-SPRZEDAWCAMiejsce pracy: Czerwińsk nad WisłąNasze oczekiwania:- dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwuzmianowym,- doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem.Zakres zadań:- obsługa Klienta,- dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,- prace por...

29.05.202429.05.2024

Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym

nowa oferta
PERSONTURA GMBH & CO. KGPERSONTURA GMBH & CO. KG
Ostrołęka

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora! Operator ładowarki kołowej/sprzedawca w zakładzie produkcyjnym Obowiązki -Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych za pomocą wózka widłowego lub ładowarki teleskopowej/kołowej - Kompletacja zamówień ...

SPRZEDAWCA

Ostrołęka

Zakres obowiązków: ekspozycja towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0242 s