Filtruj

Praca Sprzedawca - Łomża

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Łomża

Zakres obowiązków: - sprzedaż towarów i usług, realizacja zamówień klientów, rozkładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbanie o czystość i porządek...

09.04.202409.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

sprzedawca

CEIPMCEIPM
Łomża

- sprzedaż towarów i usług, realizacja zamówień klientów, rozkładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, dbanie o czystość i porządek...

SPRZEDAWCA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Łomża

Numer oferty: StPr/24/0320Obowiązki:Sprzedaż towarów w sklepie odzieżowym. Obsługa klienta.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie w handlu (w pracy w sklepie odzieżowym), dyspozycyjność, komunikat...

13.03.202413.03.2024