Filtruj

Praca Sprzedawca - Ostrołęka

Sprzedawca w kontenerze Würth BAULOC® ulokowanym na dużej inwestycji budowlanej w Ostrołęce

WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.WÜRTH POLSKA SP. Z O.O.
Ostrołęka

Sprzedawca w kontenerze Würth BAULOC® ulokowanym na dużej inwestycji budowlanej w Ostrołęce Twój zakres obowiązków Profesjonalne doradztwo techniczne w punkcie sprzedażowym oraz aktywna sprzedaż klientom bezpośrednio na terenie inwestycji budowlanej Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo - spr...

29.04.202429.04.2024

Sprzedawca LOTTO

nowa oferta
TOTALIZATOR SPORTOWYTOTALIZATOR SPORTOWY
Drężewo

Dołącz do grona sprzedawców. W 2024 roku planujemy dalszy rozwój sieci sprzedaży. Zapraszamy do aplikowania! Każdemu Sprzedawcy zapewniamy: system wynagrodzenia prowizyjnego, szkolenie wstępne przygotowujące do sprzedaży produktów LOTTO, umowę zlecenie (na okres 26.04 - 30.09.2024 r.) w firmie o sil...

02.05.202402.05.2024

KASJER-SPRZEDAWCA

Poświętne

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, obsluga klientów na stacji paliw Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - rzetelność umiejętność - pracowitość umiejętność - obsługa kasy fiskalnej...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0344 s