Filtruj

Praca Sprzedawca - Wodzisław

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

F.H.U. JAROSŁAW CHOJKAF.H.U. JAROSŁAW CHOJKA
Gorzyczki

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych....

16.05.202416.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca klienta, sprzedawca

MENAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY IWONA STYRNOLMENAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY IWONA STYRNOL
Wodzisław Śląski

Jeżeli: jesteś przedsiębiorczy i masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów i nteresuje Cię rozwój posiadasz min. średnie wykształcenie wiesz jak sprzedawać, negocjować i pozyskiwać klientów posiadasz prawo jazdy kat. B Zapraszamy Cię do rekrutacji: zapewniamy stabilne warunki zatrud...

10.05.202410.05.2024
od 6000 zł

KASJER/SPRZEDAWCA

KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Potok Wielki

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek na sali sprzedaży, dbanie o ekspozycję towarów, obsługa działu mięsnego...

22.05.202422.05.2024