Filtruj

Praca Sprzedawca - Wrocław

Kasjer-sprzedawca w sklepiku szkolnym oraz pomoc w kuchni na wydawce

FIRMA “IRYS” IRENA POPCZYKFIRMA “IRYS” IRENA POPCZYK
Wrocław

Sprzedaż artykułów cukierniczych, obsługa kasy fiskalnej. Przyjmowanie oraz wykładanie towaru, sprzątanie stanowiska pracy. Praca w godz.: 9:00-14:00. 0,5 etatu. Oferta dostępna w sali G, A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 669 049 175....

04.04.202404.04.2024

Sprzedawca do salonu z modą damską MAKALU - umowa zlecenie

MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.MAKALU FASHION SP. Z O.O. SP. K.
Bielany Wrocławskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace pomocnicze - układanie kolekcji Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu Dbałość o wizerunek Salonu Obsługa programu komputerowego WYMAGANIA: Jeśli: lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje kochasz modę zaangażowanie i odp...

27.04.202427.04.2024

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, Columbus Elite

COLUMBUS ELITECOLUMBUS ELITE
Oława

Spółka Columbus Elite powstała w 2019 roku, będąc częścią Grupy Kapitałowej Columbus dajemy dostęp do ekoenergetycznej przyszłości. Czujesz się pewnie nawiązując relacje z klientami i pragniesz rozwijać się w sprzedaży? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Dołącz do Columbus Elite, współpr...

12.04.202412.04.2024
od 8000 zł