Filtruj

Praca Sprzedawca - Zielone

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca części zamiennych i akcesoriów samochodowych

PW ANTOPW ANTO
Zielona Góra

Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień na części i akcesoria samochodowe Bezpośrednia obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi standardami, Nadzorowanie procesów sprzedaży, Wystawianie dokumentów sprzedaży. Nasze wymagania Znajomość branży motoryzacyjnej, Wiedza techniczno-eksploatacyjna o poj...

27.03.202427.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Tomaszów Mazowiecki

nowa oferta
WORK & PROFITWORK & PROFIT
Tomaszów Mazowiecki

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu wielu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajduj...

29.04.202429.04.2024

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, Columbus Elite

COLUMBUS ELITECOLUMBUS ELITE
Skierniewice

Spółka Columbus Elite powstała w 2019 roku, będąc częścią Grupy Kapitałowej Columbus. W Columbus Elite stawiamy na profesjonalizm, jakość oraz relacje międzyludzkie, dlatego do naszych zespołów sprzedażowych szukamy osób, które również będą kierować się tymi wartościami #thinkpeople. Czujesz...

02.04.202402.04.2024
od 6000 zł