Filtruj

Praca Sprzedawczyni

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca / sprzedawczyni w sklepie mięsnym

KSJKSJ
Warszawa

Poszukujemy sprzedawcy/sprzedawczyni do sklepu mięsnego w jednym z pawilonów w Centrum Handlowym Szembeka.Obowiązki:sprzedażdbanie o właściwy sposób ekspozycji towarówwykładanie towaruprzygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowychzapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jeg...

17.05.202417.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawczynie zatrudnie do Sklepu zoologicznego

WOJCIECHWOJCIECH
Bydgoszcz

sprzedawczynie zatrudnimy do sklepu zoologicznego Fordon wymagane doświadczenie w handlu przyjaźniej obsługa kasy fiskalnej i terminala dobry kontakt z klientem , oferujemy dobre warunki pracy i płacy, szkolenie na zajmowanym stanowiskukontakt tylko telefoniczny 664936960 lub SMS proszę nie wysyłać ...

Sprzedawczyni / Sprzedawca Myślibórz, ul. Łużycka 23 - 3/4 etatu

ALDI SP. Z O.O.ALDI SP. Z O.O.
Myślibórz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Na stanowisku Sprzedawczyni / Sprzedawcy: obsługujesz klientów, pracujesz przy stanowisku kasowym, wykładasz produkty i dbasz o ich prawidłowe ułożenie, sprawdzasz jakość i świeżość produktów, wypiekasz pieczywo, dbasz o wygląd sklepu i porządek. Twoje wynagrodzenie Na tym stanowi...

13.05.202413.05.2024
Stażstaż
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0226 s