Filtruj

Praca Sprzedaz Internetowa - Środa Wielkopolska

Pracownik ds. sprzedaży e-Commerce ,dystrybucji B2B i aukcji ALLEGRO

ROBERTROBERT
Środa Wielkopolska

Opis stanowiska: Obsługa zamówień internetowych Prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych i akcji marketingowych Dodawanie produktów do sklepu internetowego wraz z opisami Obsługa reklamacji i zwrotów Przygotowywanie zamówień Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami Obs...

03.06.202403.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik produkcji- 32,77 zł brutto Kostrzyn

nowa oferta
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICEAGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE
Kostrzyn

Aktualnie dla naszego wieloletniego Klienta zajmującej się produkcją meblową, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji – KOSTRZYN Pracodawca to międzynarodowa firma zajmująca się internetową sprzedażą spersonalizowanych mebli modułowych o niepowtarzalnym wyglądzie. To właśnie w Kostrzyni...

10.06.202410.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Kasjer/sprzedawca - Pobiedziska

INTERKADRA SP. Z O.O.INTERKADRA SP. Z O.O.
Pobiedziska

Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, sprzedaż produktów, wykładanie towaru oraz kontrola daty ważności artykułów, dbałość o czystość sali sprzedaży. Oczekujemy: aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych, ukończenia 18 roku życia, ...

08.06.202408.06.2024