Filtruj

Praca Sprzedaz Maszyn - Lidzbark Warmiński

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA

ELEMAX STANISŁAW LISOWSKI KAZIMIERZ LISOWSKIELEMAX STANISŁAW LISOWSKI KAZIMIERZ LISOWSKI
Lidzbark Warmiński

Zakres obowiązków: sprzedaż maszyn, urządzeń, elektronarzędzi, doradztwo Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Przedstawiciel handlowy zawód - Sprzedawca* umiejętność - znajomość branży technicznej umiejętność - komunikatywność...

09.05.202409.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

TECH-KOMTECH-KOM

W związku z rozwojem sieci sprzedaży maszyn rolniczychfirma TECH-KOM zatrudni osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej Praca na terenie woj. warmińsko-mazurskie Oczekujemy: •Wykształcenie rolnicze lub praktyczna znajomość techniki rolniczej (warunek konieczny) •Umiejętnoś...

19.04.202419.04.2024

Praca dla handlowca - Lidzbark Warmiński

PAWEŁPAWEŁ

Stanowisko: Handlowiec , powiat brodnicki lub powiat ostródzki lub powiat lidzbarski Firma PHU Perkoz Sp z o.o. poszukuje dynamicznej i zmotywowanej osoby na stanowisko Handlowca. Jesteśmy wiodącą firmą z branży rolniczej, specjalizującą się w sprzedaży maszyn rolniczych, części do maszyn. Jeśli je...

11.10.202311.10.2023