Filtruj

Praca Sprzedaz Mebli - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

AGATA S. A.AGATA S. A.
Kielce

Zakres obowiązków: wg. potrzeb Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność pracy w zespole Zakres zadań; Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;Realizacja sprzedaży;Utrzymywanie standardu ekspozycji; Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnyc...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Kielce

Numer oferty: StPr/24/1545Obowiązki:wg. potrzebWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:umiejętność pracy w zespoleWymagania pożądane:Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:Zakres zadań; Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;Realizacja sprzedaży;Utrz...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Sprzedawca - Kasjer, Kielce ul. Radomska - Abra S.A.

ABRA S. A.ABRA S. A.
Kielce

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej, posiadająca ponad 80 sklepów na terenie całej Polski. Nasze sklepy to doskonałe miejsce dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia oraz chcących mieć wpływ na swoje wynagrodzenie. Dołącz do jednego z naszych zespołów na stanowisko: Sp...

04.06.202404.06.2024