Filtruj

Praca Sprzedaz Telefoniczna - Kluczbork

1-3 z 3 ofert pracy

FAKTURZYSTKA/ PRACOWNIK BIUROWY

Kluczbork

Zakres obowiązków: - organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z przepisami BHP, ochrony ppoż. pchrony środowiska i wymaganiami ergonomii, - obsługa programu księgowego, sporządzanie bieżącej dokumentacji, - wprowadzanie faktur do sytemu księgowego, prowadzenie rejestru kontrahentów, wystawianie faktu...

08.05.202408.05.2024

Młodszy Inżynier Sprzedaży

KLIENT IPF GLOBALKLIENT IPF GLOBAL
Kluczbork

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z okolic Kluczborka - poszukujemy Młodszego Inżyniera Sprzedaży.Nasz Klient oferuje:- Wynagrodzenie 5000-9000 zł brutto- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dające pewność i bezpieczeństwo- Atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący między innymi ś...

03.04.202403.04.2024

Praca w e-commerce obsługa platform sprzedażowych NIEMIECKICH

LUKMEBEL SP. Z O.O.LUKMEBEL SP. Z O.O.
Łęka Opatowska

Firma LUKMEBEL sp. z o.o. z siedzibą w Łęcę Opatowskiej. zatrudni osobę do pracy: - w dziale e-commerce na stanowisko obsługi klienta w języku niemieckim - specjalistę do spraw asortymentu na portalach sprzedażowych Zakres obowiązków: obsługa zamówień, mailowa i czasami telefoniczna obsługa kl...

04.03.202404.03.2024
od 6700 zł