Filtruj

Praca Sprzedaz Wycieczek - Białystok

Dyrektor ds. rozwoju i zarządzania zespołem sprzedażowym w obszarze usług finansowych

nowa oferta
EKSPERT KAMIL KORPACZEKSPERT KAMIL KORPACZ
Białystok

Dyrektor ds. rozwoju i zarządzania zespołem sprzedażowym w obszarze usług finansowych Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków Aktywne pozyskiwanie klientów klasy Premium Realizacja strategii budowy zespołu sprzedażowego Rozwój kompetencji sprzedażowych Doradców Premium Rekrutacja, wdrażanie ...

05.05.202405.05.2024

Menadżer Zespołu Sprzedaży

nowa oferta
COMPENSA DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.COMPENSA DYSTRYBUCJA SP. Z O.O.
Białystok

Menadżer Zespołu Sprzedaży Miejsce pracy: Białystok Twój zakres obowiązków Rekrutacja i budowa zespołu Doradców Ubezpieczeniowych Zarządzanie podległym zespołem Doradców Ubezpieczeniowych Wdrażanie Doradców w Twoim zespole w sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz bieżące wsparcie Realizacja ustal...

Przedstawiciel - mozliwosci zarobkowe i rozwojowe

ANNA PRACA ROZWOJANNA PRACA ROZWOJ
Białystok

Twój zakres obowiązków: - oferowanie osobom poszkodowanym w wypadkach kompleksowej obsługi sprawy odszkodowawczej w ramach umowy ze Spółką, - obsługa posprzedażowa kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy, Nasze wymagania: - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, - zdolność budowania i utrzy...

13.04.202413.04.2024
od 4000 zł