Filtruj

Praca Sprzet Gastronomiczny - Lublin

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik restauracji (Islandia)

nowa oferta
SILVERHANDSILVERHAND
Lublin

Oferujemy: zatrudnienie na warunkach islandzkich - islandzki Pracodawca (nie w delegacji) atrakcyjne wynagrodzenie 365.934 ISK/miesięcznie netto (ok.2.472 euro*/miesięcznie netto) po opłaceniu kosztów zakwaterowania, kosztów wynajmu samochodu, oskładkowaniu oraz opodatkowaniu – przy 172 godzinach za...

11.05.202411.05.2024

PRZYGOTOWANIE I OBRÓBKA PÓŁPRODUKTÓW DO DALSZEJ PRODUKCJI KULINARNEJ

Lublin

Zakres obowiązków: Wykonywanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem i wstępną obróbką produktów do sporządzenia dań i posiłków, utrzymanie czystości naczyń, narzędzi, sprzętu kuchennego, mebli kuchennych oraz pomieszczeń i zaplecza gastronomicznego, przestrzeganie zasad BHP. Wymagania: w...

06.05.202406.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Restauracja Kuluary Smaku zatrudni kucharza

ANIAANIA
Lublin

Restauracja Kuluary Smaku poszukuje Kucharza z doświadczeniem, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych potraw i chcemy zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia kulinarne. Jeśli posiadasz pasję do gotowania, angażujesz się w swoją pracę i cenisz dobrą ja...

23.04.202423.04.2024