Filtruj

Praca Sprzetu - Dęblin

1-3 z 3 ofert pracy

KONSERWATOR

ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGAZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 IM. GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA
Dęblin

Zakres obowiązków: naprawa sprzętu Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe Doświadczenie mile widziane....

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Otwórz sklep pod marką Żabka w PUŁAWACH!

REKRUTACJAREKRUTACJA
Puławy

Chcesz prowadzić własny biznes, ale nie masz pomysłu? Obawiasz się zaczynać od zera? Zostań swoim szefem i otwórz sklep Żabka, korzystając ze sprawdzonego modelu biznesowego. W Żabce mamy dla Ciebie coś specjalnego: - Gotowy Lokal: dostajesz sklep gotowy do działania, z pełnym wyposażeniem i towar...

23.01.202423.01.2024
od 25000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Otwórz sklep Żabka w PUŁAWACH i zyskaj zwrot kosztów dojazdu!

Puławy