Filtruj

Praca Sprzetu - Zamość

1-3 z 3 ofert pracy

Wyklejanie tablic reklamowych Zamość i okolice.

nowa oferta
SEBASTIANSEBASTIAN
Zamość

Poszukujemy osób do pracy fizycznej jako klejacz plakatów billboardowych. Dołącz do jednej z największych ekip wyklejania w Polsce! Nie wymagamy doświadczenia! Oferujemy pełne przeszkolenie przed przystąpieniem do pracy. WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B. Wyklejanie tablic reklamowych na regionie Zam...

08.05.202408.05.2024
od 4000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

MECHANIK

nowa oferta
CENTRUM OGRODNICZE ALEKSANDRA HARCZUK-FURGAŁACENTRUM OGRODNICZE ALEKSANDRA HARCZUK-FURGAŁA
Zamość

Zakres obowiązków: Naprawa maszyn spalinowych i sprzętu ogrodniczego. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętności mechanika umiejętność - znajomość budowy silników spalinowych Doświadczenie zawodowe pożądane....

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

nowa oferta
JAN KOMÓREK - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „POLKOM”JAN KOMÓREK - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „POLKOM”
Sitaniec

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pojazdów, dyspozycyjność, dbałość o powierzony sprzęt Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. C+E [Inne] : Aktualne badania psychotechniczne, karta kierowcy...