Filtruj

Praca Sprzetu - Zamość

31-32 z 32 ofert pracy

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM

nowa oferta
JAN KOMÓREK - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „POLKOM”JAN KOMÓREK - PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE „POLKOM”
Sitaniec

Zakres obowiązków: Kierowanie zespołem pojazdów, dyspozycyjność, dbałość o powierzony sprzęt Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kat. C+E [Inne] : Aktualne badania psychotechniczne, karta kierowcy...

07.05.202407.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Magazynier w markecie rolno-ogrodniczym

GRAVITGRAVIT
Jatutów

GRAVIT. Kim jesteśmy? Od ponad 35 lat dostarczamy naszym klientom sprzęt rolniczy, komunalny oraz części i akcesoria do maszyn światowych marek. Jako autoryzowany dealer Manitou, Kubota, Hardi, Kuhn, Horsch, Unia, Husqvarna, Shell i innych rozwinęliśmy sieć 3 oddziałów, w których prowadzimy s...

02.04.202402.04.2024