Filtruj

Praca Srodek - Augustów

1-3 z 3 ofert pracy

Praca sterylizacja + sprzątanie

PAWEŁPAWEŁ
Augustów

PERSONEL SPRZĄTAJĄCY Miejsce pracy - Augustów Lokalizacja- Augustów Dyspozycyjność-godziny popołudniowe Do obowiązków tej osoby będzie należało: • utrzymanie czystości i porządku • bieżące uzupełnianie materiałów i środków czystości w pomieszczeniach • wyrzucanie śmieci, • czyszczenie narzęd...

09.06.202409.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZĄTACZKA

nowa oferta
Suwałki

Zakres obowiązków: Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

11.06.202411.06.2024

Zatrudnimy pracowników ochrony .

NEPTUN SECURITYNEPTUN SECURITY
Suwałki

Zatrudnimy pracowników ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej - oferujemy:- już na start zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;- jasne warunki, zasady i terminowe wypłaty wynagrodzenia;- możliwość dopasowania grafiku pracy;- możliwość dopasowania terminów ur...

07.06.202407.06.2024