Filtruj

Praca Stacja Kontroli Pojazdow - Jasło

Praca dla Diagnosty samochodowego Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów

TRANSALLENTRANSALLEN
Jasło

Service Point Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów to nowoczesny kompleks motoryzacyjny m.in z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz 7-stanowiskowym serwisem samochodowym. W związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na pełny etat lub część etatu Diagnostę Samochodowego Okręgowej Stacji Kontroli Pojazd...

31.05.202431.05.2024

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Siedliska Sławęcińskie

Numer oferty: StPr/24/0651Obowiązki:Wykonywanie badań technicznych pojazdów na podstawowej stacji kontroli pojazdów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdówWykształcenie: zasadnicze zawodowe średnie ogólnokształcące Miej...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

nowa oferta
AUTO CZĘŚCI MÓWISZ I MASZ DANIEL FUKAUTO CZĘŚCI MÓWISZ I MASZ DANIEL FUK

Zakres obowiązków: Wykonywanie badań technicznych pojazdów na podstawowej stacji kontroli pojazdów. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące uprawnienie - Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów...