Filtruj

Praca Stalowe - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

MECHANIK/ŚLUSARZ

INTERTRADE VAN ROSSUM SP. Z O.O.INTERTRADE VAN ROSSUM SP. Z O.O.
Tarnowo Podgórne

Zakres obowiązków: - proste konstrukcje stalowe, - konserwacja i naprawa, - dbałość o jakość wykonywanychprac, - montaż elementów, - montaż konstrucji stalowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku...

21.05.202421.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

praca dla ślusarza

nowa oferta
MET-CHEM ZAKŁADY - METALOWO - CHEMICZNE ŚWIERCZEK HALINAMET-CHEM ZAKŁADY - METALOWO - CHEMICZNE ŚWIERCZEK HALINA
Pilzno

MET-CHEM Zakłady Metalowo-Chemiczne Firma specjalizująca się w produkcji spawanych konstrukcji stalowych, odlewów żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego oraz obróbce mechanicznej poszukuje kandydatów na stanowiska: ślusarz/ukosowanie blach , ślusarz/piaskarz Miejsce pracy: Pilzno Region: podka...

22.05.202422.05.2024
od 5500 zł