Filtruj

Praca Stalowych Spawacz - Niemodlin

46-47 z 47 ofert pracy

SPAWACZ

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE  GABIGA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GABIGA
Brzeg

Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych (windy towarowei dla niepełnosprawnych, podnośniki samochodowe) Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MAG uprawnienie - Uprawnienia do spawania metodą MIG umiejętność - spawanie w tym spawanie pachwinowe ...

21.08.202421.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ - MONTER

KRAN-SUW SP. Z O.O.KRAN-SUW SP. Z O.O.
Opole

Zakres obowiązków: SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH , OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH, MONTAŻ KONSTRUKCJI STALOWYCH, PRACA NA WYSOKOŚCI, UPRAWNIENIA SPAWALNICZE Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - prawo jazdy kategoria - B umiejętność - doświadczenie w pracy w zespo...

17.07.202417.07.2024