Filtruj

Praca Terapeuta Zajeciowy - Niemodlin

1-2 z 2 ofert pracy

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Niemodlin

Numer oferty: StPr/24/1750Obowiązki:praca na oddziale w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym, opieka nad chorymi , opieka , praca w godz.7:25-15:00 - godziny pracy do ustalenia.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: technik fizjoterapiiPozostałe wymagania...

06.09.202406.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SAMORZĄDOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W NIEMODLINIESAMORZĄDOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W NIEMODLINIE
Niemodlin

Zakres obowiązków: praca na oddziale w Zakładzie Opiekuńczo- Leczniczym, opieka nad chorymi , opieka , praca w godz.7:25-15:00 - godziny pracy do ustalenia. Wymagania: wykształcenie - medyczne pomaturalne/policealne mile widziane doświadczenie zawodowe, książeczka sanitarno-epidemiologiczna....