Filtruj

Praca Terapeuta Zajeciowy - Wrocław

1-3 z 3 ofert pracy

Nauczyciel na kierunku Terapeuta zajęciowy

COSINUSCOSINUS
Wrocław

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA NA KIERUNKU TERAPEUTA ZAJĘCIOWY DO NAUCZANIA W SZKOLE DLA DOROSŁYCH - COSINUS Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół iplacówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję ...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Terapeuta w Domu Dziennym ŚDS

FUNDACJA OPIEKA I TROSKAFUNDACJA OPIEKA I TROSKA
Wrocław

Fundacja Opieka i Troska zatrudni terapeutę zajęciowego/opiekuna/trenera/instruktora dosamodzielnego prowadzenia Pracowni Rękodzieła w Środowiskowym Domu Samopomocytyp A, przeznaczonego dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej.Celem Pracowni Rękodzieła jest podejmowanie działań ukierunkowanych ...

05.02.202405.02.2024

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY W WTZ W GORZYCACH

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACHWOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUNCZO-LECZNICZY W GORZYCACH
Górzyce

Zakres obowiązków: •udzielanie wsparcia i pomocy niepełnosprawnym uczestnikom zajęć w rozwoju ogólnym, poprawie zaradności osobistej, sprawności psychofizycznej oraz przystosowaniu i funkcjonowaniu społecznym, •rozwijanie umiejętności wykonywania czynności życia codziennego, •realizowanie opieki wg ...

26.03.202426.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0342 s