Filtruj

Praca Stargardzki - Storkowo

1-2 z 2 ofert pracy

Operator maszyn i urządzeń

KAROL ŚWITELSKIKAROL ŚWITELSKI
Storkowo

Poszukujesz możliwości rozwoju w branży wydobywczo-produkcyjnej, ale nie masz doświadczenia? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń - mamy dla Ciebie ciekawą ofertę! Prześlij do nas swoje CV lub zadzwoń pod numer 51*******73, aby dowiedzieć si...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Elektryk - – Zespół Kopalń STORKOWO, w Waliszewie, gm. Ińsko,

KRUSZYWA SKSM S. A.KRUSZYWA SKSM S. A.
Storkowo

Zadania: - bieżąca kontrola stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych Zakładu, - wykonywanie bieżących napraw i remontów instalacji oraz urządzeń elektrycznych, - wdrażanie prac i technologii zmierzających do polepszenia bezpieczeństwa pracy i przynoszących oszczędności zużycia ener...

10.07.202410.07.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0205 s