Filtruj

Praca Starszy Administrator - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Olsztyn

Komenda Miejska Policji w Olsztynie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent Jednoosobowe Stanowisko Do Spraw Ochrony Danych Osobowych Starszy referent Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: informuje administratora oraz osoby zajmujące się pr...

02.05.202402.05.2024

STARSZY INSPEKTOR TECHNICZNEGO UTRZYMANIA NIERUCHOMOŚCI - BRANŻA SANITARNA

REJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W OLSZTYNIEREJONOWY ZARZĄD INFRASTRUKTURY W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Prowadzenie spraw związanych z funkcją zarządcy w zakresie eksploatacji - techniczne utrzymanie nieruchomości. Kontrola poprawności działania administratorów w zakresie utrzymania nieruchomości. Planowanie zadań remontowych na podległym rejonie działania. Kosztorysowanie- znajomoś...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca Opiekun/ka Senior! Niemcy! Nowe stawki, bonusy

PROMEDICA24PROMEDICA24
Olsztynek

Promedica24 szuka opiekuna/ki osoby starszejdo pracy na terenie Polski. Zależy Ci na LEGALNEJ i STAŁEJ pracy, ubezpieczeniu, składkach do ZUS, sprawdzonych kontraktach oraz terminowych wypłatach wynagrodzenia ? Jeśli masz doświadczenie w opiece (nawet rodzinne)- szukamy właśnie Ciebie! Oczek...

12.12.202312.12.2023
od 2500 zł