Filtruj

Praca Starszy Doradca - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy Konsultant / Starsza Konsultantka | Audyt

PWCPWC
Katowice

W PwC Polska audytem zajmujemy się kompleksowo – nie zamykamy się jedynie w rachunkowości i sprawozdawczości. Nasi audytorzy to doradcy, kompleksowo patrzący na działalność firm, wykorzystujący posiadane doświadczenie, kompetencje i technologie w realizacji usług audytorskich. W ramach obszaru pracu...

24.05.202424.05.2024
Stażstaż

Starsza księgowa/Starszy księgowy

nowa oferta
GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.GRAFTON RECRUITMENT SP. Z O.O.
Gliwice

Zakres zadań: odpowiedzialność za procesy księgowe i podatkowe jednostki, dekretowanie dokumentów, wyciągów bankowych, czynności związane z zamknięciami okresów rozliczeniowych, sprawozdawczość finansowa, tworzenie rachunku zysków i strat oraz zarządzanie przepływami pieniężnymi, koordynowanie obsza...

31.05.202431.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży / home office

BARTEKBARTEK
Chorzów

Doradca ds. sprzedaży usług finansowych/prawnych Wynagrodzenie 3500–17000zł netto (+ VAT) / mies. * Katowice/Chorzów/praca zdalna Katowice, śląskie * ważna jeszcze ponad miesiąc do: 30.06.2024 kontrakt b2b lub umowa o dzieło/umowa zlecenie * pełny etat * specjalista (mid / regular), starszy...

29.01.202429.01.2024
od 3500 zł