Filtruj

Praca Starszy Ksiegowy - Nowogrodziec

1-2 z 2 ofert pracy

STARSZY KSIĘGOWY

ZAKŁAD OBSŁUGI SZKÓŁ W NOWOGRODŹCUZAKŁAD OBSŁUGI SZKÓŁ W NOWOGRODŹCU
Nowogrodziec

Zakres obowiązków: Starszy księgowy Wymagania: wykształcenie - ekonomiczne średnie zawodowe staż pracy ogółem - lata: 5 Wykształcenie minimum średnie, wymagany profil (specjalność): rachunkowość, księgowość budżetowa, ekonomia, minimum 5 lat doświadczenia. Umiejętności: umiejętność pracy w progra...

10.09.202410.09.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy referent w departamencie księgowości

SKŁODOWSCY SP. Z O.O.SKŁODOWSCY SP. Z O.O.
Lubań

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 200 pracowników i obsługuje ponad 1500 Klientów o różnych profilach działalności. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe, finansowe i prawne. Nasze priorytety to bezwzględne wywiązywanie się ze zobowiązań,...