Filtruj

Praca Starszy Referent - Gniewczyna Łańcucka

1-2 z 2 ofert pracy

STARSZY REFERENT

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Gniewczyna Łańcucka

Numer oferty: StPr/24/1110Obowiązki:-sporządzanie akt oraz dokumentów-porządkowanie i prowadzenie akt-prowadzenie ewidencji sprawozdawczości-organizowanie pracy biuraWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:obsługa urządzeń biurowychWykształcenie: wyższe (w tym licencjat) średnie zaw...

09.09.202409.09.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

3 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH3 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH

Zakres obowiązków: -sporządzanie akt oraz dokumentów -porządkowanie i prowadzenie akt -prowadzenie ewidencji sprawozdawczości -organizowanie pracy biura Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pracownik biurowy umiejętność - obsługa urządzeń biur...