Filtruj

Praca Starszy Specjalista - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Starszy Specjalista ds. IT

nowa oferta
BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.BELMA ACCESSORIES SYSTEMS SP. Z O.O.
Bydgoszcz

technologies-expected : Cisco responsibilities : raportowanie działań i wyników prac realizowanych przez Sekcję Informatyczną do Managera IT samodzielne prowadzenie i monitorowanie projektów IT, systemów oraz sieci dbanie o bezpieczeństwo systemów i danych w systemach informatycznych zapewnienie cią...

06.05.202406.05.2024

Programista PLC

NOARCONOARCO
Bydgoszcz

Noarco to: Marka ekspercka. Wysoka wiedza techniczna jest warunkiem koniecznym. Spoko ekipa, 20 osób na pokładzie, doświadczenie komercyjne 3 – 25 lat (avr. 9) Transparentność ofert, wynagrodzeń i warunków; spoko stawki przy stałej współpracy (regularne wypłaty nawet po 30-40 koła) Programista PLC w...

29.04.202429.04.2024
od 25000 zł
Kontraktkontrakt

STARSZY SPECJALISTA(NR 1181)

Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Oferta dotyczy: Centrum Doktryn i Szkolenia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - zamieszczanie informacji w serwisach informacyjnych; - administrowanie systemami i sieciami teleinformatycznymi; - realizowanie zadań związanych z bieżącym utrzymaniem i doskonaleni...

26.04.202426.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0344 s