Filtruj

Praca Starszy Specjalista - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY SPECJALISTA W DZIALE LOGISTYKI

Łódź

Zakres obowiązków: - wykonywanie codziennych czynności transakcyjnych w dziale logistyki dla spełnienia dostosowanych wskaźników SLA/KPI - prowadzenie komunikacji na zapytania klientów wewnętrznych/zewnętrznych oraz hiszpańskojęzycznych - wsparcie i zainicjowanie procesu doskonalenia powiązanych pr...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Programista PLC

NOARCONOARCO
Łódź

Noarco to: Marka ekspercka. Wysoka wiedza techniczna jest warunkiem koniecznym. Spoko ekipa, 20 osób na pokładzie, doświadczenie komercyjne 3 – 25 lat (avr. 9) Transparentność ofert, wynagrodzeń i warunków; spoko stawki przy stałej współpracy (regularne wypłaty nawet po 30-40 koła) Programista PLC w...

23.04.202423.04.2024
od 25000 zł
Kontraktkontrakt

Payroll Specialist with German/French/Spanish- 100 % remote

RECRUITERS POLSKARECRUITERS POLSKA
Łódź

Młodszy/Starszy Specjalista Ds. Administracji HR z j. niemieckim/francuskim/hiszpańskimPraca w Łodzi/możliwość pracy 100% zdalnejDo Twoich obowiązków należeć będzie:Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej dla pracowników obsługiwanych klientówRozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygot...

13.03.202413.03.2024