Filtruj

Praca Staz Fryzjerski - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Pomoc fryzjerska - Łódź

JEAN LOUIS DAVIDJEAN LOUIS DAVID
Łódź

Jeśli jesteś ambitną, kreatywną i otwartą osobą, która ceni sobie stabilną pracę w miłej atmosferze, pragniesz ciągłego rozwoju, a fryzjerstwo nie jest Ci obce– to właśnie na Ciebie czekamy!!! Zostań członkiem zespołu Jean Louis David. Nasze wymagania: Ukończony 18 rok życia Ukończony kurs, bądź...

24.04.202424.04.2024
Praktykapraktyka

POMOC FRYZJERSKA

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Brzeziny

Numer oferty: StPr/24/0200Obowiązki:Pomoc fryzjerowi podczas wykonywania zabiegów. Przeszkolimy osobę chętną. Mile widziane umiejętności fryzjerskie.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: komunikatywność dyspozycyjność Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagania:- staż pr...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

SYMETRIA MARIKA PASTUSIAKSYMETRIA MARIKA PASTUSIAK
Brzeziny

Zakres obowiązków: Pomoc fryzjerowi podczas wykonywania zabiegów. Przeszkolimy osobę chętną. Mile widziane umiejętności fryzjerskie. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - komunikatywność umiejętność - dyspozycyjność - staż pracy mile widziany - chęć do pracy...