Filtruj

Praca Staz Pracownik Biurowy - Bydgoszcz

1-3 z 3 ofert pracy

Lekarz orzecznik Zakładu

nowa oferta
ZUSZUS
Bydgoszcz

Lekarz orzecznik Zakładu 3346250 Obowiązki Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich. Wymagania Wymagania niezbędne: • lekarz medycyny z tytułem specjalisty • minimum 4 lata ...

14.05.202414.05.2024

PODINSPEKTOR DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH (NR 1311)

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nowa Wieś Wielka

Numer oferty: StPr/24/1311Obowiązki:Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:1) wyszukiwanie możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy pomocowych Unii Europejskiej oraz krajowych (z budżetu państwa, samorządu województwa, powiatu, Krajowego Programu Odbudowy, fundacji itp.) na realizację...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PODINSPEKTOR DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH(NR 1311)

nowa oferta
URZĄD GMINYURZĄD GMINY

Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) wyszukiwanie możliwości pozyskiwania środków finansowych z funduszy pomocowych Unii Europejskiej oraz krajowych (z budżetu państwa, samorządu województwa, powiatu, Krajowego Programu Odbudowy, fundacji itp.) na realizację projektów w ram...