Filtruj

Praca Staz Pracownik Biurowy - Chełm

1-3 z 3 ofert pracy

kierownik delegatury

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Chełm

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Lublinie Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: kierownik delegatury w Chełmie 20-074 Lublin ul. Lubomelska 1-3 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: organizowanie i nadzorowanie wykonania zadań w z...

11.05.202411.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY

Chełm

Zakres obowiązków: prowadzenie rozmów telefonicznych, obsługa klientów, przygotowywanie dokumentów, pisanie pism, wystawianie faktur Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Pracownik biurowy umiejętność - umiejętność pracy w zespole umiejętność - prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - l...

22.04.202422.04.2024

Pracownik biurowy - Chełm

JAREKJAREK
Chełm

„STAMPOL-TRADE” Stankiewicz Spółka Komandytowa to dynamicznie rozwijająca się firma dystrybucyjna z branży FMCG o wieloletnim stażu. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy Miejsce pracy: CHEŁM Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień od kli...

15.04.202415.04.2024