Filtruj

Praca Staz Pracownik Biurowy - Garwolin

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W GARWOLINIESPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W GARWOLINIE
Garwolin

Zakres obowiązków: sporządzanie pism, prowadzenie dokumentacji, obsługa podmiotów zewnętrznych. kontakt z mieszkańcami, archiwizacja dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - średnie ogólnokształcące staż pracy ogółem - lata: 1...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK MAGAZYNOWO-BIUROWY

Żelechów

Zakres obowiązków: proste prace biurowe, rejestracja dokumentów, wprowadzanie zleceń kurierskich, konfekcja i pakowanie zamówień Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa komputera staż pracy ogółem - lata: 0, miesiące: 1...

25.04.202425.04.2024

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

FEDRO SP. Z O.O.FEDRO SP. Z O.O.
Osieck

Zakres obowiązków: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W KADRACH. PRACA NA STANOWISKU ROZLICZAJĄCYM KIEROWCÓW, ZUŻYCIE PALIWA, URLOPY. SZEROKI ZAKRES OBOWIĄZKÓW DO KTÓREGO PRZYUCZYMY. Prace biurowe. Praca pod presją czasu i wymagająca skrupulatności. Doświadczenie mile widziane Wymagania: wykształcenie -...

23.02.202423.02.2024