Filtruj

Praca Staz Pracownik Biurowy - Koszalin

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BIUROWY

nowa oferta
FARAGE ANNA ROMYSZFARAGE ANNA ROMYSZ
Koszalin

Zakres obowiązków: obsługa biura, strony internetowe, media społecznościowe, obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność obsługi klienta, programów klienta i orientacja na media społecznościowe, orzeczenie o stopniu niepełnospraw...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻYSTA (STAŻ FP)

Koszalin

Zakres obowiązków: 1. Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka rozpisywania spraw na posiedzenia. 2. Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka sortowania poczty. 3. Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka przygotowywania wezwań dla stron. 4. Zapoznanie z zasadami oraz praktyczna nauka przyg...

07.05.202407.05.2024

PRACOWNIK DS. INWESTYCJI I ROZWOJU GMINY

URZĄD MIEJSKI W KARLINIEURZĄD MIEJSKI W KARLINIE
Karlino

Zakres obowiązków: Prowadzenie zadań inwestycyjnych i remontowych w zakresie przygotowania, nadzoru nad realizacją oraz rozliczenia finansowego. Przygotowanie wniosków do konkursów oraz pozyskiwanie środków pozabudżetowych i unijnych na realizację inwestycji w Gminie. Przygotowanie merytoryczne i pr...