Filtruj

Praca Staz Pracownik Biurowy - Zwoleń

1-3 z 3 ofert pracy

księgowy

nowa oferta
BIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNABIP KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW - SŁUŻBA CYWILNA
Zwoleń

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: księgowy do spraw rachunkowości w Wieloosobowym Stanowisku ds. Rachunkowości i Spraw Wierzycielskich 01-513 Warszawa ul. A. Felińskiego 2b Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzi ewidencj...

27.05.202427.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SKARYSZEW - PRACOWNIK BIUROWY

Maków

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące...

20.05.202420.05.2024

OPERATOR LINII PAKOWANIA

UNITED PETFOOD RADOM SP. Z O.O.UNITED PETFOOD RADOM SP. Z O.O.
Pionki

Zakres obowiązków: Obowiązki: obsługa linii pakowania saszetek, kartonów i palet karmy dla psów i kotów, w tym obsługa maszyn i urządzeń pakujących i transportujących kontrola procesu pakowania i jakości produktu przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących na zakładzie organizowanie prac...

02.05.202402.05.2024