Filtruj

Praca Staz - Czeladź

1-3 z 3 ofert pracy

FRYZJER

nowa oferta
MAX-FRYZ ANNA JANUSZKOMAX-FRYZ ANNA JANUSZKO
Czeladź

Zakres obowiązków: Zgodny z wykonwanym zawodem.Praca na 1/2 etatu, elastyczny grafik.Umowa na okres próbny 3 m-ce Wymagania: wykształcenie - inne zasadnicze zawodowe staż pracy ogółem - lata: 2...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

FB i IG - Prowadzenie mediów społecznościowych - Facebook i Instagram

nowa oferta
MARZENAMARZENA
Katowice

Dzień dobry, Prowadzę biuro projektowania wnętrz i potrzebuje pomocy przy obsłudze mediów społecznościowych. Szukamj jednoosobowej firmy/osoby prywatnej ( nie firmy wieloosobowej) do PROWADZENIA MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH - Facebook i Instagram (może być dodatkowo printerest). Mam już konto, trzeba...

22.05.202422.05.2024
Umowa o dziełoumowa o dzieło

FRYZJER/FRYZJERKA

ANETA MACHURA SALON FRYZJERSKI VISAGEANETA MACHURA SALON FRYZJERSKI VISAGE
Mierzęcice

Zakres obowiązków: Strzyżenie damskie i męskie. Farbowanie włosów, trwała ondulacja, upięcia, modelowanie. Utrzymuwanie czystości w miejscu pracy. Umowa o pracę na okres próbny na 1/2 etatu na 3 miesiące. Pracodawca może również zatrudnić na pełen etat lub na umowę zlecenie - do ustalenia. Godziny p...

21.05.202421.05.2024