Filtruj

Praca Staz - Kłobuck

106-108 z 108 ofert pracy

HYDRAULIK

Srocko

Zakres obowiązków: Obsługa pojazdu ssąco-płuczącego typu WUKO, kierowanie pojazdem powyżej 3,5 t oraz do 3,5 t., udrażnianie, czyszczenie kanalizacji, przepompowni, czyszczenie zbiorników przemysłowych, frezowanie sieci kanalizacyjnych Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące 5 lat staż...

26.01.202426.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w gazecie dla 2 osób - kontakt telefoniczny - do przyuczenia

JAKUBJAKUB
Częstochowa

Firma BM MEDIA istnieje na rynku już 10 lat. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kolejnych 2 osób do pracy w naszym zespole w dziale handlowym. Praca jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Na miejscu w redakcji. Praca polega głównie na kontakcie telefonicznym, mailowym z Klienta...

17.01.202417.01.2024

Pracownik budowlany praca na stałe Częstochowa

SEBASTIANSEBASTIAN
Częstochowa

Poszukujemy do pracy pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem . Praca tylko na terenie Częstochowy bez wyjazdów i delegacji , umowa o prace , co tygodniowe rozliczenie , pełne wyposażenie osobiste i narzędziowe . Dodatkowo premie świąteczne oraz motywacyjne . Osoby zainteresowane zapraszam ...

29.08.202329.08.2023
od 6000 zł