Filtruj

Praca Staz - Leszno

1-3 z 3 ofert pracy

Oferta pracy

OTIUM CENTRUM MASAŻUOTIUM CENTRUM MASAŻU
Leszno

Poszukujemy do naszego zespołu pogodnej i otwartej osoby na stanowisko Fizjoterapeuta(ka)/ Masażysta(ka) z umiejętnościami wykonywania:- masaży leczniczych- masaży relaksacyjnychZależy nam na osobie z pasją, która lubi prace z ludźmi. Poza tym nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkic...

28.04.202428.04.2024

SPRZĄTACZKA BIUROWA

nowa oferta
Ziemnice

Zakres obowiązków: Prace porządkowe Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - umiejętność pracy w zespole staż pracy ogółem - lata: 2...

02.05.202402.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

FINANCE 4 MORE SP. Z O.O.FINANCE 4 MORE SP. Z O.O.
Kościan

Zakres obowiązków: Pracodawca oferuje komfortowe warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej, nowoczesne narzędzia pracy Wymagania: wykszta...

19.04.202419.04.2024