Filtruj

Praca Staze Praktyki - Głogów

Praca na magazynie Pakowacz dla Studentów ELASTYCZNE GODZINY

PIOTRPIOTR
Głogów Małopolski

PAKOWACZ - PRACA NA MAGAZYNIE Lokalizacja: Wysoka Głogowska Szukamy osób do pracy przy pakowaniu towaru na magazynie sklepu internetowego. Praca polega na zbieraniu lekkich produktów do koszyków za pomocą skanera oraz pakowanie produktów do paczek W zależności od zapotrzebowania do obowiązków mogą...

22.11.202322.11.2023
od 28 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

sekretarka, asystentka, praca biurowa

MARTA JANUSZMARTA JANUSZ

Firma Qsand Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna (branża produkcyjna) z siedzibą przy ul. Pod Borem 24 ; 36-060 Głogów Małopolski zatrudni komunikatywną dyspozycyjną osobę do pracy biurowej w sekretariacie firmy na stanowisko : Sekretarki/Asystentki Oczekiwania pracodawcy: -mile w...

09.06.202309.06.2023
od 4300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PODINSPEKTOR DS. OBSŁUGI RADY MIEJSKIEJ

nowa oferta
URZĄD MIEJSKI W PRZEMKOWIEURZĄD MIEJSKI W PRZEMKOWIE
Przemków

Zakres obowiązków: a) wykonywanie czynności zapewniających Przewodniczącemu Rady Miejskiej sprawne kierowanie pracami Rady, b) obsługa kancelaryjno biurowa Rady Miejskiej oraz Komisji Rady Miejskiej c) terminowe doręczanie radnym zawiadomień i materiałów na posiedzenia komisji, sesje Rady Miejskiej...

16.05.202416.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0323 s