Filtruj

Praca Stazysci - Szczecin

1-3 z 3 ofert pracy

Stażysta Inżynier- Tyco Electronics- praca

TYCO ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.TYCO ELECTRONICS POLSKA SP. Z O.O.
Szczecin

Zacznij zdobywać cenne doświadczenie z ekspertami w dziale Inżynierii- TE oferuje wiele możliwości rozwoju pod okiem specjalistów. Jesteś studentem drugiego roku lub wyższego studiów Inżynierskich? U nas znajdziesz odpowiednie możliwości na start swojej profesjonalnej kariery. W programie stażowym k...

19.03.202419.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Elektrotechnik

ERYK SP. Z O.O.ERYK SP. Z O.O.
Szczecin

Twój zakres obowiązków:- Wykonanie instalacji elektrycznych wg. specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta na wysokim poziomie jakościowym- Wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym oraz dbałość o komponenty i części wykorzystane podczas realizacji projektu- Prowadzenie dzi...

27.02.202427.02.2024

POLICE- TECHNIK STAŻYSTA- 5300 BRUTTO

PRACA.FARMACJA.PLPRACA.FARMACJA.PL
Police

Zatrudnimy TECHNIKA STAŻYSTĘ do Apteki Centrum Zdrowia w POLICACH Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie- 5300 brutto Wartościowe bonusy i system premiowy! Premie za polecenie farmaceuty Praca w zgranym zespole Szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firm...

10.05.202410.05.2024