Filtruj

Praca Steel - Łódź

Package Design and Integration Specialist, Front End Engineering

nowa oferta
SIEMENS GAS AND POWER GMBH & CO. KGSIEMENS GAS AND POWER GMBH & CO. KG
Łódź

Package Design and Integration Specialist, Front End Engineering About the Role Location Poland Remote vs. Office Hybrid (Remote/Office) Company Organization Transformation of Industry Business Unit Compression Full-time Experience Level Experienced Professional A Snapshot of Your Day This position ...

29.05.202429.05.2024

Inżynier Aplikacji CAD/PDM/PLM (Doradca techniczno- handlowy)

nowa oferta
IN4GEIN4GE
Łódź

Rola: Inżynier Aplikacji CAD/PDM/PLM (Doradca techniczno-handlowy) Firma: Naszym Klientem jest firma IT, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej Lokalizacja: Łódź / hybrydowo (2 dni zdalnie / 3 dni w biurze) Wymiar: pełen etat Wyna...

Praca w magazynie stali dla kierowcy

STEEL-BOXSTEEL-BOX
Łódź

Zakres obowiązków: Praca magazynowa polegająca na załadunku i rozładunku elementów stalowych i ich wywózce do klienta. Głównie na terenie Łodzi i w jej okolicach. Od poniedziałku do piątku w godz 8-16...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0321 s