Filtruj

Praca Stefan

1-3 z 3 ofert pracy

Potrzebni pomocnicy do prac na budowie

nowa oferta
STEFANSTEFAN
Wrocław

Poszukuje osób zdolnych do pracy przy pracach budowlanych, pomocniczych Obowiązki Prace remontowe Prace ogólnobudowlane Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych. Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy. Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Prace pomocnicze i wsparcie...

15.05.202415.05.2024
od 27 zł

Pzatrudnie Barbera / Barberkę

AGNIESZKAAGNIESZKA
Radom

Zatrudnię Barbera / Barberkę z doświadczeniem. wysoki procent ( 50%) Jeśli jesteś gotów / gotowa Czujesz się na siłach to właśnie Ciebie szukam Co oczekuję : - doświadczenie w zawodzie - wysokiej kultury osobistej -chęć dalszego rozwoju - staranność i dbałość o detale w wykonywanych pracach ...

10.05.202410.05.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

PSYCHOLOG

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W FANIANOWIESZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W FANIANOWIE
Fanianowo

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi - analiza niepowodzeń szkolnych, działania profilaktyczne, doradztwo, warsztaty z rodzicami i uczniami Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) Praca od 01.09.2024 r. do czerwca 2025 r. Wymiar czasu pracy: 11/22 (0,5 etatu)....

09.05.202409.05.2024